Treningi antystresowe

Wiecznie zabiegani, niepewni jutra. Obciążeni pracą lub jej brakiem, utrzymaniem domu, opieką nad chorą bliską osobą, obowiązkami rodzinnymi, konfliktami... Narażeni na zmartwienia, choroby, niekorzystne warunki pogodowe, trudne sytuacje. Zmagający się z przeciwnościami losu, negatywnymi emocjami, problemami i szarą codziennością. Zestresowani... To dla Was jest ten trening antystresowy!

Zarządzanie własnym stresem to sztuka, której można się nauczyć.

Trzeba zacząć od przyjrzenia się czynnikom, które nas stresują i temu, jak na nie reagujemy. Wspólnie poszukamy nowych sposobów, które pomogą Państwu utrzymać dobry nastrój, spokój i pogodę ducha - nawet w trudnych momentach.

Podczas warsztatów antystresowych omawiane są różne strategie radzenia sobie ze stresem, a także odbywa się wiele ćwiczeń praktycznych: odprężające techniki oddechowe, techniki wizualizacyjne, rozpoznawanie i usuwanie napięć w mięśniach (np. progresywny relaks mięśni Jacobsona) oraz inne metody pracy z ciałem (np. trening autogenny Schulza) i wiele innych.

Zapraszamy wszystkich, którzy pragną budować i umacniać swoją wewnętrzną harmonię i cieszyć się życiem takim, jakim ono jest.

Zajęcia prowadzi psycholog - Katarzyna Lisiak