POZNAJĘ – WIEM – POMAGAM SOBIE I INNYM

Stowarzyszenie Ludzi III Wieku "Świerczewski Krąg" rozpoczęło realizację II Edycji projektu konkursowego „POZNAJĘ - WIEM - POMAGAM SOBIE I INNYM” współfinansowanego przez Ministerstwo Pracy i Spraw Socjalnych w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych. Projekt będzie realizowany do 31 grudnia 2013 roku.

Rekrutacja do udziału w projekcie odbywa się do w godz.16.00 - 19.00 w Domu Seniora na Świerczewie przy ul. Grabowej 22B w Poznaniu, tel. 61-22-34-954. Ilość miejsc jest ograniczona.

W ramach projektu będą prowadzone warsztaty z zakresu treningu pamięci, kurs i otwarte warsztaty komputerowe, warsztaty gimnastyki usprawniającej, warsztaty „Jak na co dzień dbać o kręgosłup?”, warsztaty „Wzmacniamy mięśnie”, szkolenia rehabilitacyjne z zakresu gimnastyki wodnej, warsztaty autodrenażu limfatycznego, warsztaty kulturoznawcze i wyjścia do placówek kulturalnych, imprezy edukacyjno- integracyjne, warsztaty plastyczne i rękodzieła, warsztaty dietetyczne „Jak nauczyć się zdrowo odżywiać”, wykłady specjalistów oraz po raz pierwszy w naszym stowarzyszeniu język angielski prowadzony z wykorzystaniem różnorodnych form aktywności w tym metody „learning by doing” zakładającej praktyczne użycie języka w działaniu.

 
 
Opublikowano w Aktualności, Komunikaty.