A u Seniorów Październik pełen ciekawych wydarzeń!

W ramach obchodów miesiąca seniora w dniach 19-20.X odbyły się targi produktów i usług dla seniora na MTP- VIVA SENIORZY.

Targi otwierał prezydent Jaśkowiak.

Na stanowiskach prezentowały się kluby, stowarzyszenia , czy inne grupy z Poznania i Wielkopolski. Nasze Stowarzyszenie także brało udział tym przedsięwzięciu ,wystawialiśmy przedmioty wykonane przez nasze Panie na zajęciach z rękodzieła. Zaskoczeniem dla zwiedzających były techniki jakimi wykonane były nasze dzieła.

Oprócz wykładów i prelekcji na różne tematy (choroby oczu, onkologiczne czy zdrowe odżywianie),można było zobaczyć występy seniorów.

Na scenie tanecznej :tai chi, gimnastyka dla seniora, terapia tańcem (tu nasze koleżanki zaprezentowały pod kierownictwem Pana Mariana interesujący wystę),taniec hula-cieszyły się dużą oglądalnością.
Poza występem tanecznym nasze nowo powstałe kółko teatralne (prowadzone przez p.Izabelle)zaprezentowało się w scenkach życiowo-rodzajowych.

Dużą atrakcją na koniec pierwszego dnia imprezy był występ Teresy Werner, drugiegodnia swoje piosenki przypomniał nam zespół Skaldowie-dziś już seniorzy a niegdyś bardzo popularny zespół.

Opublikowano w Aktualności.