Bal przebierańców i Walentynki

Jak co roku zorganizowaliśmy Bal przebierańców i Walentynki – pt. Świat artystyczny, na którym zaprezentowały się m.in. gwiazdy piosenki i filmu takie jak: Mireille Mathieu francuska piosenkarkaznana z pięknego głosu (jej piosenki to „Acropolis adieu”,
„La Paloma” czy „Santa Maria de la mer”), w którą wcieliła się Ola Kostrzewska.
Następna wykonawczyni Julia Genderka jako Hanka Ordonówna w piosence „Miłość Ci wszystko wybaczy”, kolejna gwiazda to brytyjska aktorka Audrey Herbun (Ula Balinska) najbardziej znana z filmów np.”Rzymskie wakacje” jako księżniczka Anna u boku Gregorego Pecka, czy rola Nataszy Rostovej w filmie „Wojna i Pokój”. Wystąpiła również znana piosenkarka Maryla Rodowicz (piosenki „Jadą wozy kolorowe”, „Małgośka”(w wykonaniu Marii Masiakowskiej) oraz piosenkarka jazzowa Ewa Bem (Wanda Dryjańska) („Żyj kolorowo” czy „Wyszłam za mąż zaraz wracam”). Wystąpiła latynoska piosenkarka o charakterystycznym głosie Jenny Jogging – w wykonaniu Marii Gałkowskiej.
Była również postać z mitologii greckiej Pilihymnia – muza poezji sakralnej za którą przebrała się p.Ulka. Pojawiły się też postacie m.in. hippiska, kapitan żeglugi. Wszyscy doskonale się bawili przy muzyce i dobrym jedzeniu.
Nad przebiegiem imprezy cały czas czuwał i dokumentował przedstawiciel Prasy i fotoreporter Ryszard Strugarek.

Opublikowano w Aktualności.